Košík  

produkt (prázdný)

Slevy

Všechny slevy

 

Vážení zákazníci,

vítáme Vás v našem internetovém obchodě, kde naleznete rozsáhlou nabídku profesionální nehtové kosmetiky Sary nails zaměřenou především na gelový systém. Nabízíme širokou škálu jak stavebních, tak modelovacích gelů. Naleznete zde i široký výběr barevných gelů, gel-laků a 3D gelů. 3D gel je vyráběn v Itálii ostatní uvedené gely jsou vyráběny v Německu, kde se starají o neustále zlepšování a zkvalitňování jednotlivých vlastností každého gelu tak, abychom byli schopni uspokojit nejrůznější požadavky a představy Vás zákaznic a v neposlední řadě Vašich zákaznic, protože pokud budou spokojené Vaše zákaznice, budou se k Vám vracet a Vy se bude vracet k nám.

Naším cílem je vyvážená nabídka jak z hlediska kvality materiálů, designu, tak i užitné hodnoty a v neposlední řadě příznivé ceny.

Abychom mohli porovnat úroveň našich produktů a zároveň Vás blíže poznat navštěvujeme evropské kosmetické výstavní veletrhy.Aktualizovanou nabídku gelového systému a pomůcek k modeláži nehtů naleznete v našem e- shopu na stránkách www.sary-nails.cz ; www.sary-nails.cz /obchod